Collection: For Gambians By Gambians

24 products
  • SHEA VELVET ''300G''
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ANSU BEE'S AFRICAN BLACK SOAP ''235ML''
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ANNIE'S HONEY BUNCH
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FFP BREATHABLE, REUSABLE MASK WITH RESPIRATOR
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ULTIMATE RADIANCE COFFEE SCRUB ''225G''
    Regular price
    $5.40
    Sale price
    $5.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ULTIMATE HAIR TREATMENT ''200G''
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ULTIMATE RADIANCE BODY WASH ''350ML''
    Regular price
    $6.30
    Sale price
    $6.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ULTIMATE RADIANCE BODY WASH & SHAMPOO ''250ML''
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • AVOCADO OIL ''20ML''
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • VIRGIN COCONUT OIL ''100ML''
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • VIRGIN COCOVADO OIL ''100ML''
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ANSU BEE'S HIBISCUS & TEA TREE SUGAR SCRUB
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ANSU BEE'S WHIPPED SHEA BUTTER ''300G''
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HONEYRINGA ''250ML''
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MORINGA POWDER ''100G''
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BUII ''BAOBAB POWDER'' 500G
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SANHAL ''MILLET GRIT'' 500G
    Regular price
    $2.40
    Sale price
    $2.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KARAW ''ROLLED MILLET'' 500G
    Regular price
    $2.40
    Sale price
    $2.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FINDI ''WHITE FONIO'' 500G
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KINKLIBA ''28G''
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WONJO ''28G''
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEBADYE ORGANIC ''28G''
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • JAMBA KATANG ''28G''
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MBORMBOR ''80 BAGS''
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out